Top

Hakkımızda

Firmamız Yaklaşık 25 yıldır Türkiyenin En büyük sanayi bölgesi Çorlu'dan Pompa sektöründe ülkemizin öncü markalarının Distribütörlüğünü yapmanın yanı sıra Dünyanın önde gelen pompa üreticilerininde Türkiye ve Türki cumhuriyetler Bölge Dağıtıcılığını yapmaktadır, Ayrıca italya ve çin de yaptırdığımız özel imalatlar ile kendi montaj hattımızda vakum pompaları, Dişli transfer pompaları, Asit ve dozajlama pompalarınında imalatını gerçekleştirmektedir. YST POMPA Pompa ve hidrofor teknolojilerindeki tecrübesi ile Çorlu sanayi bölgesinden Tüm Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinede hizmet vermektedir. Ürün portföyümüzde ve stoklarımızda 1/2 Hp' den 125 HP'ye kadar Monofaze ve Trifaze Monoblok, Kademeli ve Salyangoz Pompalar - Hidrofor çeşitleri - Dalgıç ve Drenaj Pompaları,Asit pompaları,diyaframlı havalı pompalar Derhal stoklarımızdan teslim durumundadır. Yeniliğe açık; Kaliteyi ve Güveni simge edinen Firmamız; Müşteri Memnuniyetini hep ön planda tutmuştur. Servis ve Yedek Parça Garantisi ile uygun fiyat politikasını hep bir arada tutan Firmamız Türkiye' nin her yerinde siz değerli kullanıcılarımızın hizmetindedir.

Mağazamıza ait resimleri Görmek için

Tıklayınız
Hakkımızda

Vizyonumuz

Sektörümüzde İşletmelerin acil ihtiyaçlarında üretimi durdurmamak üretime katkı sağlamak ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden kesintisiz hizmeti sağlamak ismimizi ülkemizin öncü markası haline getirip dünya standartlarına uygun kaliteli ürünleri daha ucuza siz değerli müşterilerimize sunmaktır.
Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürünleri, sorumluluk bilinciyle isteklerine uygun şekilde ve zamanında ulaştırarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak; çalışanlar, tedarikçiler ve müşterilerimiz arasında güven oluşturmaktır.


Belgelerimiz

Kurumsal belge ve sertifikalarımızı buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

WhatsappWhatsapp